Nasza filozofia pracy

Nasza filozofia pracy

Żyjemy w świecie, który niejako zagubił coś, co można nazwać „etosem pracy”. Bardzo często chcemy złapać jak najwięcej idąc na skróty. Zapominamy, że prawdziwe dobro można osiągnąć jedynie solidną i mądrą pracą. Mówcy motywacyjni skupiają się na rozpaleniu w nas emocji, zamiast na przekazaniu, że długofalowy i systematyczny wysiłek powinien być budowany na dużo silniejszych fundamentach. Przez chodzenie na łatwiznę tworzymy pokolenie ludzi niezdolnych do ciągłego podwyższania poprzeczki oraz realizowania zdrowych ambicji i dalekosiężnych celów.

Warthog to nie tylko narzędzie. Warthog, to przede wszystkim ludzie, którzy chcą żyć zupełnie inaczej.

Jesteśmy tymi, którzy wyznają najprawdziwszy etos pracy.

Jesteśmy tymi, którzy chcą budować trwałe dobro dzięki systematycznemu wysiłkowi.

Jesteśmy tymi, którzy wierzą w uczciwe relacje i wspólne tworzenie inicjatyw.

Jesteśmy społecznością Warthoga.

Chcemy w naszym życiu przywracać sens codziennej, długofalowej pracy. Wolimy poprzez pogodę ducha i pozytywną energię współpracować na rzecz celów, które nas łączą. Wierzymy, że różnice nie są tak duże, jak wielkie potrafią być wspólne plany i idee. Chcemy budować trwałe dobro, a nie takie, które rozpada się zaraz po ukończeniu. Dobrze wiemy, że trud i wysiłek to nie dramat, ale nieodłączny element życia wypełnionego prawdziwym smakiem.

Właśnie dla takich ludzi – dla nas – stworzony został Warthog Timer. Narzędzie, które wspiera uporządkowany, długofalowy rozwój umiejętności. Jeśli wyznajesz taki sam etos pracy, chcesz mieć swój wkład w budowanie lepszej rzeczywistości i korzystasz z Warthoga, jesteś jednym z nas. Nawet, jeśli wolisz pracę jedynie w swoim własnym zakresie, w swoim zaciszu – nie ma to znaczenia. Łączy nas odpowiednie podejście do działania.

Lubimy minimalizm. Wiemy, że pracuje się dużo lepiej, gdy skupiamy się w danym momencie tylko na tym, co najważniejsze.

Cenimy zdobywanie wiedzy. To na niej może być budowany dojrzały, stabilny rozwój.

Wykorzystujemy dobrą organizację. Chaotyczne podejście do sprawy może zniszczyć nawet najwspanialsze idee.  Dlatego właśnie odpowiednio planujemy czas i zadania – aby nasza praca, była możliwie efektywna.

Taka jest właśnie filozofia pracy Warthoga – nasza filozofia pracy. Jeśli zgadzasz się z nią, dołącz do nas i przekaż ją dalej, aby zarażała twoich znajomych. I zawsze, ale to zawsze pamiętaj, że najlepsza zachęta, to ta dawana przez własny przykład.

Pomysłodawca i współtwórca Warthoga. Właściciel marki RDF z branży Big Data/AI. Autor Bloga Republikańskiego. Przekonany, że na każde trwałe dobro trzeba zapracować. Zawsze otwarty na ludzi i nowe wyzwania. Poza tym dumny Łodzianin, Polak, Chrześcijanin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *