Jak dodać termin wykonania zadania w Warthogu? [Listy ToDo]

Jak dodać termin wykonania zadania w Warthogu? [Listy ToDo]

Metoda Osiągania Celu zakłada pewien rozdział, między planowaniem i pracą. Co z tego jednak, że sporządzimy wzorowy plan działania, skoro… zapomnimy go wykonać? Wielokrotnie jest przecież tak, że w momencie planowania zakładamy, że jakieś zadanie będziemy robić dopiero za kilka dni, tygodni, czy nawet miesięcy.

Na szczęście Warthog Timer pomaga przeciwdziałać takim sytuacjom;-)

Jak działa termin wykonania zadania

Wszystko za sprawą możliwości ustawienia terminu wykonania zadania w danej liście ToDo. Każde zadanie może mieć przypisany konkretny termin, co ma kilka skutków.

  1. Email przypominający – każdego dnia rano Warthog sprawdza wszystkie Twoje zadania. Jeśli masz któreś zaplanowane na dziś, zaraz po przebudzeniu zobaczysz w swojej skrzynce wiadomość email z wypunktowanymi zadaniami.

    Email z przypomnieniem na temat zadań do zrobienia
  2. Sortowanie listy – każda lista ToDo może być posortowana na kilka sposobów. Jednym z nich jest sortowanie po dacie. Dzięki temu pozostaniesz w kontakcie z najpilniejszymi zadaniami.
  3. Informacja w liście – wchodząc w konkretną listę ToDo będziesz miał bardzo dobry ogląd sytuacji widząc, które zadania są do zrobienia w jakim terminie.

Jak to zrobić?

Aby przypisać termin wykonania zadania, musimy udać się do zaawansowanego widoku list ToDo.

  1. Kliknij „Planuj” w górnej belce.
  2. Wybierz kafel „Listy ToDo”.
  3. Wybierz listę którą jesteś zainteresowany.
  4. Po prawej stronie widzisz listę zadań. Wybierz jedno i kliknij strzałkę w dół.
  5. Kliknij „Wybierz” pod „Termin wykonania” a następnie określ dokładny czas.
Dodawanie terminu zadania w listach ToDo

I tyle! To wystarczy, aby zadanie miało przypisany termin wykonania. W danym dniu dostaniesz maila z listą rzeczy, które sobie zaplanowałeś;-).

Powodzenia! Przejdź do aplikacji.

Pomysłodawca i współtwórca Warthoga. Właściciel marki RDF z branży Big Data/AI. Autor Bloga Republikańskiego. Przekonany, że na każde trwałe dobro trzeba zapracować. Zawsze otwarty na ludzi i nowe wyzwania. Poza tym dumny Łodzianin, Polak, Chrześcijanin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *