Misja i filozofia

Misją Warthoga jest dostarczanie ludziom wszystkiego, co potrzebne do rozwoju

W tych prostych słowach wyrażony jest cały sens Warthoga – zarówno jako aplikacji, jak i bloga. Obie części dopełniają się wzajemnie. Aplikacja przeglądarkowa (przejdź do niej tutaj) to narzędzie, które pomaga w planowaniu, systematycznej pracy, czy zbieraniu wiedzy.

Blog natomiast pozwala poznać lepiej Warthoga, aby z czasem umieć wykorzystywać zawarte w nim narzędzia tak dobrze, jak to tylko możliwe. Blog to także miejsce, gdzie najzwyczajniej w świecie możesz zdobyć przydatną wiedzę o tym jak mądrze planować, czy skutecznie pracować.

Możemy zapewnić Cię, że z przyjemnością pracujemy, aby misja Warthoga służyła Właśnie Tobie 😉

 

Filozofia dotyka tego, jak my (zarówno jako twórcy, jak i społeczność) funkcjonujemy i chcemy funkcjonować. Jesteśmy głęboko przekonani, że systematyczna praca to podstawa w zbudowaniu czegoś trwałego. Wiemy doskonale, że lepiej pracować razem i z pozytywnym podejściem mierzyć się z problemami.

Nasza filozofia opisana jest w tym miejscu. Każdy kto zaczyna używać Warthoga jako narzędzia, utożsamia się z tą filozofią i wartościami (lub ich częścią). Wierzymy, że jej szerzenie ma pozytywny wpływ na innych.