Zacznij Tutaj!

Warthog to wspaniałe miejsce, które pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności.

Idea jest prosta: Pracuj mądrze, systematycznie… i upraszczaj sobie życie.

Właśnie po to został stworzony Warthog Timer – przeglądarkowa aplikacja (przejdź do niej tutaj), która pomaga w uporządkowanym i długofalowym rozwoju umiejętności. Łączy ona w sobie narzędzia do planowania i mierzenia czasu pracy. Możesz tu spisać wszystko co Ci potrzebne, znaleźć odpowiednią wiedzę, a także dzielić się z innymi użytkownikami tym co robisz. W skrócie – jest to kompletne narzędzie, które pomoże Ci pracować skutecznie i osiągać sukces!

Na tym właśnie polega Warthog. Przynajmniej w pewnym uproszczeniu;-)

Obok aplikacji powstał także blog

Możesz tu poznać lepiej konkretne narzędzia Warthoga, ale także metody pracy, planowania, zbierania wiedzy i wszystkiego, co potrzebne do osiągania zamierzonych celów ;-).

Z tego miejsca możesz wyruszyć razem z nami w podróż. Podróż, której celem jest ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki i stawania się kimś lepszym.

Jeśli nie chcesz się jeszcze szczególnie zagłębiać, ale chcesz ogólnie i pokrótce poznać Warthoga, zacznij z tego miejsca. Każdego dnia dokładamy starań, aby wszystko co znajdziesz, było niezwykle proste. Z pewnością pierwsze efekty poczujesz już po chwili współpracy z Warthogiem;-)

Głęboko wierzymy w to, że aby rozwój był długotrwały i silny, powinien być uporządkowany i mądry. Dlatego właśnie Warthog zbudowany jest wokół „Metody Osiągania Celu”. Przeczytaj komplementarny artykuł o tym czym ona jest i jak ją stosować.

Nasza filozofia pracy. Jesteśmy niezwykle mocno przekonani, że systematyczna praca, wspólne działanie i pozytywne podejście do życia są dobre i pomagają w stawaniu się lepszym. Więcej o naszej filozofii przeczytasz tutaj.

 

Bardzo cieszymy się, że tu jesteś!